Nuk munden pa njëri-tjetrin! Pas gjithë akuzave Sara dhe Atdheu kapen sërish bashkë

0
43

Atdheu dhe Sara vazhdojnë të jenë personazhet më të komentuara në mediet rozë edhe pse nuk janë pjesë e programit “Për’puthen”.

Para pak dite dyshja kanë konfirmuar ndarjen e tyre përmes disa postimeve në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Krahas kësaj, Sara dhe Atdheu së fundi u shfaqen prap në krahët e njëri-tjetrit.Kështu të paktën sipas disa fotografive të cilat janë postuar nga Arjan Konomi.

Leave a Reply