‘Nuk martohet Xeni me ty’/ Armina nis të gjejë fustanin e bardhë, ndjekësit ‘i presin rrugën’, blogerja: Ish-in s’e mban dot shoqe ai, bashkë s’na lidh firma

0
60

Blogerja Armina Mevlani ka nisur të gjejë fustanin e bardhë të nusërisë. Me anë të rubrikës “Ask me”në Instagram, Armina ka treguar se ka filluar të kërkojë fustanin e bardhë për dasmën e saj dhe se po takon dizajner të ndryshëm.

Por teksa tregonte këtë gjë, një nga ndjekësit shtron idenë se njerëzit mendojnë se blogerja mund të ishte martuar me kohë por është I fejuari i saj Shkëlzen Berisha ai që nuk e merr këtë hap.

Publiku mendon se të ishte për ty do të ishe martuar me kohë, por këtë gjë e shtyn Xeni për arsye të pashpjegueshme,”– shprehet dikush në Instastory.

“Kjo nuk është e vërtetë aspak,”– përgjiegjet Armina dhe ka vijuar me pyetësorin, teksa një tjetër e pyet nëse do ta lejonte partnerin të mbante mikeshë ish-partneren e tij.

Sigurisht që jo,”- vijon më tej Armina Mevlani.

Më pas bukuroshja ka shpjeguar më tej se ajo dhe Xeni nuk lidhen për shkak të një fimre. Përsa i përket xhelozisë në një lidhje, blogerja tregon se pa xhelozi nuk ka passion, por që nuk duhet tepruar.

Leave a Reply