Një çift i ri në showbiz? Kunati i Jonida Vokshit puthje pasionante në dasmë me aktoren shqiptare (FOTO)

0
42

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi një ditë më parë i dhanë fund beqarisë së tyre.  Ata bënë një dasmë madhështore, me shumë të ftuar VIP, me super atmosferë, muzikë, kërcime, lojra.

Por një detaj nuk na ka shpëtuar nga kjo dasmë. Jonida dhe Besniku kishin menduar që të organizonin një lojë ku njëra nga vajzat beqare duhet të kapte buqetën me lule ndërsa njëri nga djemtë beqarë llastikun që vendoset në këmbë.

Por si për çudit, buqetën me lule e kapi mikesha e Jonidës, aktorja Olta Daku ndërsa llastikun e kapi vëllai i Besnikut. Pas kësaj të dy u puthën me njëri-tjetrin.1 / 2

Kunati i Jonida Vokshit dhe Olta Daku.

Leave a Reply