Nëna e Nora Istrefit fotografohet pas daljes nga spitali

0
116

Kështu duket nëna e Nora Istrefit pas daljes nga spitali.

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, pak ditë më parë zbuloi me shqetësim gjendjen shëndetësore të nënës së saj.

Nora tregoi se e ëma nuk ishte mirë me shëndet, andaj kishte përfunduar në spital, madje shoqëruar me këtë njoftim kishte postuar edhe një fotografi të nënës së saj.

Pak javë pas njoftimit të Norës, shohim që e ëma e saj e ka marrë veten e i është kthyer punës dhe angazhimeve të përditshme.

Siç kuptojmë, Suzana Istrefi është pjesë ekipit të emisionit “Diverse” në “RTK”, ku edhe punon prej vitesh.

Leave a Reply