Në rrugët e Los Angeles, Kida pozon vetëm në sytjena

0
109

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është duke qëndruar në Los Angeles.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, edhe nga atje Kida nuk u ndal duke postuar fotografi nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka sjell një imazh ku shihet në rrugët e Los Angeles e veshur vetëm në sytjena.

Ky imazh u pëlqye dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit e këngëtares.

Leave a Reply