Ndodh e papritura në “Dance With Me”, Alketa Vejsiu mundohet të kalojë situatën e sikletshme (VIDEO)

0
91

Në mbrëmjet Live ndodhin të papritura në forma nga më të ndryshmet, dhe duhet të jesh i përgatitur për çdo surprizë të pakëndshme.

Alketa Vejsiu është munduar të kalojë me sportivitet një moment të sikletshëm në puntatën e tretë të këtij edicioni në “Dance With Me”.

Energjia elektrike është shkëputur duke lënë në errësirë skenën gjatë momentit që do të kërcente Eliona Pitarka me Mateus Frrokun. Të gjithë pjesmarrësit ja kanë marrë këngës dhe janë munduar të kalojnë në mënyrë gazmore të papriturën në Klan TV.

Leave a Reply