Mozzik publikon këngën e re ‘Baby’

0
92

Reperi i njohur Mozzik është duke shi juar ak tualisht suksesin e dy projekteve të tij muzikore të cilat i lansoi së fundit, “Madonna” dhe “PP” me Kidën.

Pavarësisht se ka pak kohë që ka lansuar këto projekte, Mozzik duket se nuk po ndalet dhe kësaj radhe ka sjell një tjetër këngë të re.

“Baby” mban titullin kënga e tij e re, e cila është e zhan rit hip-hop dhe RnB, gjersa vjen për fansat në gjuhën gjermane.

Kënga është punuar nga pro ducenti Rrzon, ndërsa për vargjet e tek stit është kujdesur vet Mozzik.

Leave a Reply