Mozzik i propozon martesë Loredanës? Ky detaj mori gjithë vëmendjen

0
72

Mozzik dhe Loredana, kanë qenë dhe janë gjithmonë në fokus të mediave rozë.

Kur flitet për ta, gjithmonë ka aludime nëse janë bashkuar apo jo, mirpo në dokumentarin e Loredanës, ata na e dëshmuan se janë bashkë, shkuran GazetaBlic.

Edhe pse asnjëri nuk ka folur rreth kësaj pyetje, fansat kanë kapur një detaj të bukur.
Bëhet fjalë pikërisht për një unazë në gishtin e Loredanës.

Ajo postoi një video në Instastory ku shihej në makinë duke pirë cigare, por gjithë vëmendjen e mori unaza e saj të cilën nuk ia kishim parë më herët, dhe kaq ka mjaftuar që fansat të aludojnë se ndoshta ia ka dhuruar Mozzik.

Leave a Reply