Motrat Burrniku publikojnë këngën “Vëllau im më i bukuri emër” (VIDEO)

0
174

Ndonëse jemi në kohë pandemie, motrat Burrniku nuk janë ndalur së realizuari projekte muzikore, shkruan 04 Online.

Ato tashmë e kanë publikuar këndën “Vëllau im më i bukuri emër”.
Duket se kënga është një dedikim për të gjitha motrat që pas një kohe janë bërë me vëlla.

Tekstin e këngës e ka shkruar Fadil Topalli, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Agon Neziri. Kurse një videoklip të bukur kësaj kënge e ka realizuar “RGB Entertainment”./04 Online

Leave a Reply