Motra e Encës del pa të brendshme në faqen me foto +18

0
135

Motra e këngëtares, Enca Haxhiu, Uindi ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shihet pa të brendshme, e që më këtë foto ajo ka ftuar të gjithë ndjekësit të kyçen në profilin e saj në rrjetin social “Onlyfans”.

Në këtë rrjet social postohen të gjitha fotografi dhe video +18 e që të gjitha këto janë me pagesë dhe për t’u kyçur në të duhet të bëhet një pagesë prej 20 dollarësh në muaj.

E që shumë artiste të njohura amerikane si Cardi B, Nicki Minaj e shumë të tjerë kanë përfitime të mëdha nga ky rrjet social e që pjesë e kësaj platforme u bë edhe këngëtarja Enca e motra e saj.

Enca ditë më parë njoftoi që kishte hapur llogari në këtë rrjet social dhe shihet tepër aktive duke postuar 19 foto dhe 6 video brenda një jave./Express/

Leave a Reply