“Moti u dasht me u nda me bo pare”, Majk habit me postimin për divorcin e Kim dhe Kanye

0
86

Divorci i Kim Kardashian dhe Kanye West ka marrë vëmendjen edhe të reperit Majk.

Sipas tij ndarja e dyshes duhet të kishte ndodhur shumë kohë më parë për një arsye.

Majk tha se Kanye është dashur të ndahet nga blogerja për të bërë më shumë para.

“Moti u dasht me u nda prej Kimit me bo pare”, ka shkruar rep-artisti në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Kim dhe Kanye po vazhdojnë procedurat gjyqësorë pas ndarjes theksojmë se reperi i ka kërkuar ish-bashkëshortes komunikim vetëm përmes sigurimit.

Leave a Reply