Modelja shqiptare flet për puthjen e ‘famshme’ me Getinjon

0
33

Modelja e njohur shqiptare, Klaudia Kalia, ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Pyetja e cila mori vëmendjen më të madhe, ishte ajo për Getinjon, shkruan GazetaBlic.

“E ke puthur Getinjon”, e pyeti dikush nga ndjekësit.

Ndërsa, modelja e pohoi një gjë të tillë por në formë shakaje dhe me këtë, ajo na lë të kuptojmë se ishte një puthje shoqërore./GazetaBlic/

Leave a Reply