‘Me tanga, nuk të ka hije fare’, Rozana Radi i kthen përgjigjen epike ndjekëses: Jam ftohur, s’më rri by**a në një vend, duhet ta ngroh

0
171

Rozana Radi është në fokus të mediave pasi ditë mëparë iu vodh dyqani i saj i veshjeve në Tiranë, ndërsa tani njerëzit po e gjykojnë për veshjen e saj në plazh.

Teksa ndodhet në Jalë për pushime, Rozana ka zgjedhur që të veshë rroba banjo që i nxjerrin në pah linjat trupore.

Mirëpo duket se një ndjekëse nuk i ka pëlqyer aspak veshja e saj:

Me tanga, nuk të ka hije fare”, të cilës Rozana i ka kthyer një përgjigje epike.

Bej cte me doje qefi dhe nuk te marr leje ty se su dal. Ti je ketu se ke zgjedhje te jesh sic e shikoni une nuk ndjek asnjeri se nuk jam tip qe i shikoj njerezit nga “breket e pazhit” Me ka thene mjeku fizioterapis qe jam frohur se sme rri “by**a” ne nje vend dhe duhet nxjerr qe te me ngrohet”, është përgjigjur Radi duke shkaktuar shumë të qeshura te njerëzit që e kanë lexuar komentin e saj.

Rozana Radi

Leave a Reply