Me foto pa të brendshme, ironizon Ronela Hajati (FOTO)

0
76

Përveç karrierës muzikore, ajo gjithashtu komentohet edhe për paraqitjet e saj.

E, së fundmi artistja ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet ekstravagante dhe pa të brendshme, ndërsa ka ironizuar me ata që kritikojnë “zhveshjet”.

“Turp! Do shkosh ne ferr , ngelet tu zhvesh ,marre spo ju vjen !”, ka shkruar Ronela.

Image

Leave a Reply