“Më fal emocion që s’e kam ditur që ekziston”, Ledri Vula i bën vajzës dedikimin e ëmbël (FOTO)

0
92

Lëngëtari Ledri Vula i ka bërë një dedikim të ëmbël vogëlushes së tij, Poem Blu.

Ledri ka shpërndarë një prej fotove të fundit të vajzës, të cilën e ka shoqëruar me këngën dedikuar  asak kur ishte ende në bark, ‘’Si Baba’’.

M’fal emocion që s’e kam ditë ekziston, veten n’plan t’parë mo nuk e kom. Menxi pres kur ti rritesh e storiet e tua m’kallxon, rrahjet e zemrës teme e tuat n’sikron, babi t’don”- është pjesa e këngës me të cilin Ledri shoqëron foton.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë në fillim të dhjetorit. Që nga ai moment, dyshja nuk është kursyer aspak me fotot e ëmbla të vajzës. Ata kanë hapur dhe një llogari personale në ‘Instagram’ për Poem Blu, ku ndajnë herë pas here video dhe foto.

Leave a Reply