Me 27 të ftuar dhe gjithçka e personalizuar, dalin pamjet nga festa luksoze e ditëlindjes së Lori Hoxhës

0
137

Ditën e djeshme, Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj ku mbushi plot 27 vite jetë. Nuk kishte si të mungonte një festë përrallore nga blogerja e njohur duke ftuar në ditëlindje mjaft artistë të famshëm shqiptarë.

Ishte Armina Mevlani e cila ka publikuar e para disa foto nga festa e ditëlindjes së Lori Hoxhës, ku na ka treguar me detaje nga festa e mikes së saj, ku ambienti shihet i arreduar në të gjitha anët me ngjyra të ndezura, ku gjithashtu ka zbuluar edhe look-un e Lorit, e cila ishte e veshur me një fustan me gurë ndriçues.
1 / 8Sara Hoxha

Vetëm disa orë pas mbarimit të festës, vetë Lori ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory disa pamje nga festa e saj e cila ka falenderuar të gjithë pjesëmarrësit që ishin në ditëlindjen e saj.

Leave a Reply