Mc Qoppa ‘i ri me photoshop’ dhe ‘plak pa photoshop’ (VIDEO)

0
140

Publikimi i një fotografie nga reperi i njohur nga Prizreni, Mc Qoppa, ka zgjuar debat shumë të madh mes ndjekësve të tij.

Përdorimi i ‘photoshop-it’ së fundmi është shumë në modë nga artistët shqiptar, por ndjekësit e reperit nga Prizreni janë të bindur se ai nuk është admirues i tij.

Ndonëse edhe ne jemi të bindur se ai nuk ka përdorur ‘photoshop-in’ për fotografinë në fjalë, më shumë ka bërë përshtypje realizimi i kësaj fotografie.

Për këtë shkak ne ju sjellim me shaka fotografinë – videon e radhës por jo të reperit nga Prizreni, mbase ai do të mund të duket i tillë në një moshë më të shtyrë në të ardhmen./04 Online

Po bëjmë shaka…

Leave a Reply