“Martohet” Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani, dasmë në të njëjtën ditë

0
72

Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani janë ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar dhe jeta e tyre personale është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Armina prej vitesh bashkëjeton me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin ddërsa Jonida ka bërë shumë zhurmë në media për lidhjen e saj me aktorin e humorit, Romeo Veshajn.

Dy fashionistat shumë mikesha me njëra-tjetrën, me biznese të përbashkëta kanë vendosur që edhe ceremoninë e martesës ta mbajnë në të njëjtën ditë.

Ka qënë Jonida ajo që në një postim në Instastoryn e saj, ku vajzat në gishtin e martesës mbajnë dy unaza identike, ka shkruar: ‘Ne po martohemi’.

Leave a Reply