“Maffia” e Don Xhonit grumbullon mbi 1 milionë klikime për një ditë, kënga e Feros mbetet shumë mbrapa

0
51

Të enjten dy reperët e njohur kosovar, Don Xhoni dhe Fero lansuan nga një projekt.

Don Xhoni publikoi këngën “Maffia”, kurse Fero ishte mysafirë në këngën “Wumm Wumm” që ishte në bashkëpunim me Gent dhe Gorgy, transmeton Indeksonline.

“Maffia” ka arritur që brenda 24 orëve të grumbulloj mbi 1 milionë shikime. Kurse, “Wumm Wumm” arriti të kap vetëm mbi 100 mijë shikime.

Edhe pse dy reperët kishin kohë që po paralajmëronin këto këngë, “Maffia” po del të jetë shumë më e suksesshme./Indeksonline/https://www.youtube.com/embed/kVbPHw-lZlg

Leave a Reply