Luana paralajmëron: Viti 2020 i ‘kuqë – flakë’

0
63

Modertaorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca e cila gjatë vitit 2019 ishte aktive në muzikë por edhe me emisionin e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online” transmeton 04 Online.

Ka paralajmëruar se me emisionin e saj “Shiko kush luan”, data 1 e Vitit të Ri 2020 do jetë i kuqë – flakë.

Se a do jetë vërtetë i tillë, mbetet të shihet nesër.

Leave a Reply