Loredana zbulon gjithçka për rikthimin me Mozzik, habit me postimin në Instagram (FOTO)

0
239

Kohët e fundit Mozzik dhe Loredana janë ndër emrat më të përfolur të muzikës shqiptare, për se çifti që prej gati një viti janë edhe prindër të një vajze, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre duke pranuar publikisht ndarjen.

Megjithatë thumbimet dhe mesazhet e koduara janë par vazhdimisht mes çifti, ndërsa së fundmi ai që tërhoqi më shumë vëmendje ishte Mozzik i cili publikoi këngën ‘Dhelpër Dinake’ dedikuar ish-partneres së tij Loredanës.

Por ajo që befasoi më shumë ishte Loredana e cila publikoi një video në Instastory me këngën e Mozzik, ndërkohë që këndonte edhe buzëqeshte.

Kjo lë të kuptohet se marrëdhënia mes Loredanës dhe Mozzik mund të jetë e mirë, por theksojmë se ky reagim i këngëtares ka habitur të gjithë ndjekësit.

Leave a Reply