Lidhje e re pamje e re! U kap mat me Don Xhonin, Trejsi Sejdini nuk e mohon. E zhveshur dëgjon këngën e reperit që i mori zemrën

0
63

Trejsi Sejdini dhe Don Xhoni u kapën mat në Prishtinë pak ditë më parë. Dyshja ishin në një darkë romantike së bashku prej nga na lanë përshtypjen se kanë nisur një romancë.

Dyshja nuk pohoi dhe mohoi asgjë, madje dita ditës po shtojnë zërat se kjo mund të jetë e vërtetë.

Modelja ka postuar ditën e sotme një video në ‘Instastory’ duke dëgjuar frestyl-in e famshme të reperit. E veshur me vetëm një palë reçipeta, me flokët rozë, Trejsi duket tepër e përfshirë në atë që po dëgjon.

Leave a Reply