Leutrim Gërvalla publikon këngën “Ku ke mbet” (VIDEO)

0
289

Këngëtari i njohur, Leutrim Gërvalla ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Ku ke mbet”, mbanë titullin kënga e re e Leutrimit e cila është publikuar në kuadër të një programi festiv për Vitin e Ri.

Për tekstin e këngës është kujdesur Lirijon Zenelaj, kurse për muzikën dhe orkestrimin Nurteel./04 Online

Leave a Reply