Ledri Vula ndan imazhe të Sarës duke bërë akrobacione, e krahason me “Kung Fu Panda”

0
202

Rep-aristi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Derisa mezi presin vajzën e tyre të vijë në jetë, dyshja janë duke shijuar shëtitjet e ndryshme, përfshirë edhe pushimet luksoze.

Përmes disa imazheve të fundit në rrjetin social Instagram, ata kanë bërë të ditur se janë duke kaluar kohë në Brezovicë.

(Foto: Instastory/ledrivula)

Teksa po ndajnë fotografi të njëri-tjetrit, Ledri ka vendosur që të publikoj Sarën duke bërë akrobacione, teksa e konsideroi atë me “Kung Fu Panda”.

Në mesin e tyre janë parë edhe persona të tjerë, të cilët ndonëse janë shoqëria e tyre e ngushtë.

(Foto: Instastory)

Ledri në një intervistë televizive ka treguar se ende nuk kanë vendosur për emrin e vajzë, teksa një dasmë mund të jetë e planifikueshme në të ardhmen e afërt. /Telegrafi/

Leave a Reply