Ledri Vula gjen zgjidhje për 100 problemet

0
33

Ledri Vula dhe Sara Hoxha ka disa ditë që kanë udhëtuar drejt Dubait, për pushime.

Edhe nga atje dyshja janë mjaft aktiv në rrjetet sociale, teksa nuk mungojnë imazhet dhe videot më epike, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ai ka publikuar edhe një imazh të tij derisa vëmendjen e mori mbishkrimi që i ka venë asaj.

Reperi shihet ulur derisa është duke e pirë një pije dhe ka shkruar: “Tu i pij problemet”.

Leave a Reply