Labinot Tahiri paralajmëron bashkëpunimin me motrën, publikon pamje gjatë xhirimeve

0
81

Labinot Tahiri po vjen me një tjetër bashkëpunim.

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, po vjen me një tjetër bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për motrën e tij Sarandën me të cilën këngëtari po sjell këngë me videoklip.

Fotot e postuara Labi i ka shkëputur nga xhirimet e këtij videoklipi i cili pritet të publikohet së shpejti.

Këngëtari së fundmi erdhi në duet me Albina Kelmendin dhe kënga “Hallakam” u mirëprit nga publiku./Express/

Leave a Reply