Ku ka zë s’është pa gjë, Meritoni ndan rrugët!

0
151

Prej kohësh përflitej sa i përket një shkëputjeje të Meriton Mjekiqit me Gjoni Black.

Javë më parë, i ftuar në NIN, ai mohoi një gjë të tillë duke thënë se edhe me emisionin, do të vazhdojë me bashkëpunëtorët e kahmotshëm.

Por, nuk thuhet kot se ku ka zë, s’është pa gjë!

Përmes rrjeteve sociale, edhe grupi edhe moderatori kanë bërë të ditur lajmin e ndarjes paqësore të rrugëve të bashkëpunimit me njëri-tjetrin.

Mbetet e paqartë nëse Meritoni do të vazhdojë një format të ri i vetëm dhe nëse emisioni “Gjoni Black” do të ketë një tjetër fytyrë udhëheqëse. /Prive.al

No description available.

Leave a Reply