Krah për krah e të përqafuar, Elvana Gjata në ditëlindjen e njeriut special për të: Jam e lumtur kur je dhe ti (FOTO)

0
118

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, teksa ka uruar një njeri mjaft të veçantë për të që ka ditëlindjen.

Bëhet fjalë për stilistin Valdrin Sahiti, për të cilin, Elvana ka shprehur shumë herë publikisht mirënjohjen dhe ndjenjën e veçantë që ka për të.

E veshur me një kostum me kuadrata dhe me një shall ngjyrë pink, këngëtarja shfaqet krah për krah me Valdrinin dhe të përqafuar.

Jam e lumtur kur edhe ti je i lumtur! Gqëzuar ditëlindjen Valdrin Sahiti!”– shkruna Elvana krahas fotove.1 / 3

Elvana Gjata dhe Valdrin Sahiti

Leave a Reply