“Kështu është kur e ke burrin të vjetër”, poston foton me tangat ngritur në mes të dëborës, nxehet Adelina Tahiri: Shif familjen… (FOTO)

0
48

Adelina Tahiri ka postuar një foto në dëborë, në të cilën ka ngritur të brendshmet, duke u shfaqur sensuale, por nuk kanë munguar kritikat.

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri është vendosur gjithnjë në qendër të vëmendjes, për shkak të bashkëshortit të sja miliarder, që është në një diferencë moshe më të madhe se ajo.

Por, në çdo rast, këngëtarja ka theksuar se ndjehet femra më e lumtur në botë, përkrah bashkëshortit, dhe në rrjete sociale ekspozon pafund jetën e luksit që bën përkrah tij.

Postimi i Adelina Tahirit.

E veshur me të zezam sport dhe me të zeza, Adelina Tahiri ka pozuar në mes të dëborës, me barkun jashtë, ndërsa ka ngritur intimet lart. Një foto provokuese që ka ngjallur reagime në rrjete sociale.

“Kshu është kur e ke burrrin e vjetër dhe s’e kupton Instagramin. Poston kështu fotosh,”– shkruan një ndjekëse në profilin në Instagram të Adelina Tahirit.  

Komentet në postimin e Adelina Tahirit.

Ky koment, ku përfshihet edhe bashkëshorti i Adelinës, ka merituar një replikë nga ana e këngëtares: “E dashur, sa i përket burrit mos ki kaq merak. Kupton më mirë se ty dhe mua. A sa i përket fotos ai ma bëri, mos u merakos po shih familjen tënde dhe burrin tënd, mos i bëjë foto ndonjë tjetrës. Shumë dashuri për ty”.

Leave a Reply