Kejvina Kthella ‘tërbohet’ nga tradita greke, fiksohet me thyerjen e pjatave, bën “namin” në restorant

0
60

Modelja Kejvina Kthella po jeton ditët më të bukura të saj duke udhëtuar. Nuk ka Covid që e ndal modelen. Ajo ndodhet në Dubai aty ku duket se po shijon diellin dhe po merr rrezet e nevojshme.

Larg shirave dhe dëborës që ka mbuluar Shqipërinë, Kejvina po kalon më së miri në Dubai…duke thyer pjata. Po, po duke bërë pikërisht këtë gjë.

Nëpërmjet instastory-ve të postuara në rrjetin e saj social, Kejvina shihet nën shoqërinë e personave të tjerë që po thyejnë pjata dhe po e shijojnë shumë. Tradita greke duket se gjendet dhe në Dubai. Kejvina shihet që thyen pjatat e buzëqeshur.

‘Ka lezet, vazhdojmë pak’ shkruan Kejvina përkrah videove të postuara.

Leave a Reply