Juli pyet troç Aristelën: ‘Pse nuk je martuar akoma?’ Përgjigja Aristelës është ‘me spec’

0
115

Juli dhe Aristela, kanë shijuar takimin e tyre, ku nuk kanë munguar të qeshurat dhe bisedat e shumta mes tyre.

Aristela ishte shprehur se donte të njihte Julin nga afër, ndërsa ai e pyeti se nëse do të marrin një të tretë për romancën pasi asnjëri prej tyre nuk është romantik.

“Të të bëj një pyetje, mos ma merr për keq! 27 vjeçe, me karrierë, vajzë e mirë, nga goja brisk, paraqitja super, pse nuk je martuar akoma?”, pyeti Juli.

“Nuk ka ardhur personi i duhur.”, u përgjigj Aristela.

Leave a Reply