Jonida Vokshi publikon për herë të parë fotografi të vajzës, kaq e ëmbel duket

0
74

Aktorja, Jonida Vokshi ka publikuar për herë të parë imazhe të vajzës së vogël, Emi.

Në Insagramin e saj zyrtar, ajo ka zgedhur të postoj dy fotografi, shkruan GazetaBlic.

Sonte donim te ju prezantojme me Emin tone e cila ju perqafon shume ❤️🧿!P.s. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet😂’, ka shkruar në postim.

Ndryshe, Jonida mori komente të shumta nga miqt, kolegët dhe ndjekësit për vajzën.

Besniku dhe Jonida, muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Leave a Reply