Jo vetëm shoqet lodhen për të shkrep foto perfekte, Bora Zemani zbulon ç’bëjnë çunat në këtë rast (FOTO)

0
51

Moderatorja e njohur Bora Zemani dhe këngëtarja Jonida Maliqi janë bërë shoqe të ngushta që prej kohës kur nisën lidhjet e tyre respektive me dy vëllezërit  Veshaj, Romeo dhe Donaldin.

Bora akoma nuk e ka pranuar zyrtarisht lidhjen e saj me Donaldin, por kjo tashmë është kuptuar pasi të dy sëbashku ndajnë foto nga vende të njëjta.

Së fundmi përmes një postiomi në Instastory nën shoqërinë e dy vëllezërve Veshaj shkruan: Jo vetëm shoqet për njëra-tjetrën! Ja çunat!”

Kjo konfirmon akoma më shumë lidhjen e tyre.

Leave a Reply