“Jemi nda” – Sinan Vllasaliu publikon këngën e re

0
37

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën më të re.

Projekti mban titullin “Jemi nda” dhe është publikuar bashkë me videoklip.

Kënga erdhi me tekst dhe muzikë nga tekst shkruesi, Ilir Berani, orkestrimi nga Miti Geci, ndërsa klipi u realizua nga BUG Production.

Më poshtë kënga bashkë me videoklip, e cila padyshim do të pëlqehet nga adhuruesit e shumtë të tij.

Leave a Reply