“Je shëmtirë”, veshur me bikini dhe super seksi, reagon Alesia Bami ndaj ndjekësit (FOTO)

0
23

Ish-velina e Stop-it, Alesia Bami muajin gusht e ka kaluar në pushime buzë detit, nga ku ka shperndarë dhe foto ‘të nxehta’. Veshur me bikini minimaliste, me format e bëshme, ish-velina bukuroshe ka marrë komplimente pafund.

Por, siç ka marrë komplimente, ashtu edhe merr ndonjë kritikë ose ofendim. I tillë ka qenë komenti i lënë në një nga postimet e fundit: “Pasi paske ba kaq shumë komente pozitive dhe qenke mërzitur nga to, unë po të them që je shëmtim”.

Duket se Alesia Bami e ka marrë me shumë sportivitet këtë koment dhe pa u revoltuar, apo thurur ndonjë mesazh, ish-velina ja mbyll gojën me dy fjalë: “Rrofsh vlla”.

Postimi i Alesia Bamit në rrjete sociale dhe komentet.

Leave a Reply