Ish-partnerja e Stresit në pritje të ëmbël? Keisi i sqaron ndjekësit me anë të një videoje: Kush ka sy dhe tru…

0
95

Disa ndjekës në ‘Instagram’ të Keisit, ish-patneres së reperit Stresi, aluduan se ajo mund të ishte në pritje të ëmbël, për shkak të disa fotove që postoi në rrjetet sociale. Ajo shfaqej me një fustan të ngushtë, ku duket tepër elegante, mirëpo barku dukej pak më i fryrë se zakonisht (sipas fansave). Sigurisht kjo është diçka normale për çdo vajzë, por aludimet nuk munguan.

Djalë apo vajzë?”, i komentoi një fans poshtë fotove.

Kur të fillojnë portalet tani Keisi shtatzënë”, komentoi një tjetër.

Pas aludimeve Keisi ka vendosur t’ju përgjigjet një video. Ajo ka postuar në Instastory një imazh të saj veshur me streçet e palestrës, duke mohuar gjithçka.

Kush ka sy apo tru e kupton pa u dash kjo video, po hajde për ju që si fusni në përdorim”, shkruan ajo me ironi përkrah videos, duke nënkuptuar se nuk është në pritje të ëmbël.

Leave a Reply