Ish banorja e Big Brother tregon detaje për jetën private, si ia doli të harronte Olsin

0
59

Fjorentina dhe Olsi ishin një nga çiftet më të përfolur, jo vetëm brenda shtëpisë së ‘Big Brother’ por edhe jashtë saj. Ajo çka i bëri edhe më të komentuar ishte ndarja e tyre.

U përfol shumë fakti që ata nuk ishin ndarë në mënyrë paqësore duke i hedhur kështu edhe kunja njëri tjetrit.

Por duket se gjërat janë normalizuar dhe secili po shikon jetën e vet. Fjorentina ka pohuar gjithashtu se ka dikë tjetër në jetën e saj.

E pyetur nga një fans në ‘Instastory’ se si e kishte harruar Olsin, ish-banorja iu përgjigj: “Gozhda me gozhdë del. Kishte dhe më të mirë se Olsi dhe unë e kam sot në jetën time”.

Tweet

Leave a Reply