‘Identitetin e të cilit nuk dua ta zbuloj’ Bora Zemani poston foto me Donaldin në plazh, pranon romancën me aktorin e humorit, moderatorja: Me këtë çunin!

0
60

Ndonëse janë fotografuar shpeshherë bashkë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk e kanë konfirmuar asnjëherë lidhjen e tyre.

Mirëpo pas shumë muajsh, Bora ka thyer heshtjen dhe ka publikuar foton e parë si çift me Donaldin. Edhe pse të gjithë fansat janë të bindur se ata janë më shumë se shokë, ndoshta Bora nëpërmjet kësaj fotoje ka pranuar indirekt lidhjen e dashurisë me Donaldin.

Mirëpo ajo zgjodhi të mos ia zbulojë fytyrën, pasi e mbuloi me një emoji, por prej tatuazheve duket qartë se është Donaldi.

Me këtë çunin, identitetin e tij nuk dua ta zbuloj.”, shkroi Bora bashkëngjitur fotos së shkrepur gjatë pushimeve në jug.

Kjo nuk është foto e parë që ata kanë postuar bashkë, mirëpo kjo foto nuk ka asnjë lidhje me emisionin që ata bëjnë, ndaj na vjen në formën e fotos së parë të tyre si çift.

Leave a Reply