“Ich liebe”, Kida & Libi

0
77

Liberta Spahiu dhe Kida përveç një interviste me plot detaje, kanë sjell për fansat edhe një fotosesion.

Prezantuesja dhe këngëtarja e famshme kanë publikuar ca foto të ëmbla në Instagram. Liberta ka njoftuar se sonte Prive starton në termin të ri, nga ora 22:00.

Liberta po ashtu ka njoftuar se në intervistën e sotme me Kidën do të shpalosen shumë momente interesante nga jeta e saj ndër vite./Indeksonline/

Leave a Reply