I thanë që nuk e ka belin e hollë, Tayna kundërpërgjigjet me një foto

0
120

Reperja Tayna mbrëmë kishte postuar disa foto ku tregonte trupin e saj seksi.

bredhi

E derisa ajo e kishte bërë këtë disa media në Kosovë kishin shkruar se reperja kishte fshehur belin e saj.

E si kundërpërgjigje, Tayna sonte ka postuar një foto ku ka të veshur të njëjtën veshje por që duket tërësisht beli i saj.

Kujtojmë se edhe këtë vit Tayna e ka nisur mirë derisa para një jave ka lansuar këngën “Magdalena” që është një bashkëpunim në mes të saj, Flori Mumajesit dhe producentit të Taynas – Cricket. /GazetaExpress/

Leave a Reply