I marrosi vajzat shqiptare! Me bark të madh e i veshur sport, aktori i njohur turk lë për të dëshiruar me format trupore

0
187

Aktori i njohur i telenovelave turke Çagatay Ulusoy është mjaft i njohur në Shqipëri me rolet e tij, duke fituar zemrat e vajzave.

Me rolet e tij në “Delibal”, apo edhe si Sarp në serialin “I Infiltruari”, ai u kthye në një ndër të preferuarit për audiencën shqiptare.

Por aktori duket se e ka lënë veten pas dore, dhe kjo gjë e tregon më së miri një foto e publikuar nga mediat turke.

Aktori është fotografuar në qytetin turk Kirklareli ku po xhiron filmin e ri dhe duket qartë shtimi i tij në peshë. Të jetë vallë për rolin e ri?

Leave a Reply