I bëri lëmsh të gjitha! Këto janë vajzat që u bënë ‘viktima’ të Dafina Zeqirit

0
191

Dafina Zeqiri, siç edhe e dini është një prej këngëtareve më të kërkuara në treg e normalisht, shumë e dashur për publikun.

Jeta personale e Dafinës ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes mediatike, shkruan GazetaBlic.

E gjithë kjo filloi kur Dafina Zeqiri u nda nga biznesmeni Krenar Çoçaj e filloi romancë me Ledri Vulën, ku ky i fundit deri pak kohe ishte në lidhje me këngëtaren shqiptare, Tuna Sejdi.

Ledri Vula u bë shkak që Tuna dhe Dafina Zeqiri u kthyen në ‘armike’.

Sikur të mos mjaftonte kjo, ndodhi edhe ajo për të cilën e kishim mendur rrallë e përmallë- Dafina i merr të dashurën shoqës së saj, Argjira Spancës.

Argjira Spanca ka qenë në lidhje me Dj Geeku për afër 8 vite, e ndarjen e pasoi edhe më keq kur ish i dashuri i saj u pa në krah me Dafina Zeqirin.

Dafina Zeqiri dhe Argjira Spanca ishin shoqe mjaft të mira, teksa edhe postimet, pëlqimet e ndejat ku shfaqeshin bashkë nuk mungonin.

Mirëpo sot është një situatë krejt ndryshe, Dafina riktheu miqësinë me Tunën, Ledri u bë baba, Argjira Spanca po shijojnë jetën e saj në Tiranë si njëra ndër moderatoret më të suksesshme./GazetaBlic/

Leave a Reply