Hygerta Sako e thotë njëherë e mirë: Nuk dua burrë! Aman se më del nami, jam shumë mirë kështu

0
33

Moderatorja e sportit Hygerta Sako ka komentuar jetën e saj romantike, duke u shprehur se nuk ka nevojë për asnjë.

E ftuar në emisionin “Ora verore”, ajo tha se në Vlorë shkonte për të bërë pushime për shkak se kishte rrënjët dhe origjinën, duke shtuar se udhëtimet nuk lidheshin me një mashkull.

Pse në Vlorë? Po i kaloj pushimet me vajzën dhe nënën time. Më rreh zemra vetëm për Vlorën, e dua shumë si qytet. Rrënjët i kam këtu. Prandaj vij këtu. Nuk kam asnjë që më rreh zemra. Të them kot që kam? Aman se më del nami që dua burrë. Nuk dua burrë nuk dua askënd. Shumë mirë jam kështu,”-u shpreh ajo.

Leave a Reply