Gati sa po “shpërt hen” gjoksi, Tuna nuk ndalet dhe “tër bon” keq pozat e fundit (Foto)

0
54

Këngëtarja Tuna pas publikimit të këngës së saj me të re “Amoni”

E pas kësaj këngëtarja ka vazhduar me disa fotosesione tepër seksi, kurse i fundit është realizuar nga Norik Uka.

E derisa në disa prej tyre ajo ekspozon fytyrën në foton e fundit këngëtarja ka vendosur që të tregojë gjoksin e saj.

Ajo ka një veshje ku nuk ka të vëna fare sutjena.

Ndryshe, kënga “Amoni” e cila u lansu nga këngëtarja javën e kaluar ende nuk ka arritur që ti këtë 1 milion klikime në youtube.com. /GazetaExpress/

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SH

Leave a Reply