Fustani tejet i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka Zaimina Vasjarit

0
56

Zaimina Vasjari ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, e ka nga cmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve të saj, shkruan lajmi.net.

Ani pse nënë ajo ka arritur që ti ruajë li njat tr upore pas lindjes, madje po u bën konkurrencë edhe artisteve të tjera shqiptare.

Këtë e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e fundit ku fustani me ngjyrë të kuqe dhe tejet i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka.

Zaimina ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor mirëpo po punon për biznesin e saj.

Leave a Reply