Fustani e ‘tradhton’ Taynën, duket se nuk ka veshur fare të brendshme

0
177
Tayna

Tayna duket se nuk ka veshur fare të brendshme me fustanin që ka zgjedhur.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka pozuar atraktive në Instagram.

Ajo ka zgjedhur një fustan të gjatë dhe të kuq, andaj i shkon shumë dhe duket seksi. Mirëpo ky fustan duket se e ka ‘tradhtuar’.

Bazuar në pjesën ku fustani është i hapur, duket sikur reperja nuk ka veshur fare të brendshme.

“Matura 2020”, ka shkruar Tayna pranë postimit dhe duket se kjo paraqitje ka të bëjë me ndonjë projekt të ri muzikor.

Tayna

Leave a Reply