“Fitoi ajo ajo sora, jo ti”/ Fifi i kthehet ndjekëses: Ajo e ka emrin…(VIDEO)

0
313

“Kënga Magjike” e edicionit të 21-të shkaktoi polemika dhe debate të shumta, përsa i përket çmimit fitues.

Fituesja e Këngës Magjike ishte Eneida Tarifa, e cila u vu në pozitë të vështira, teksa ajo po merrte çmimin, e gjithë salla ishte duke brohoritur emrin e Fifit.

Pas natës finale ka pasur shumë komente, ku thuhej se këngëtaret nuk flisnin më me njëra tjetrën. Ndërkohë gjatë një video, dikush i shkruan Fitit: “Pse nuk fitove ti por ajo sorra?”.Por Fifi ka sqaruar gjithçka “live” në Instagram.

Ajo sorra (kështu e etiketoi një komentues) ka emër, e ka emrin Eneda Tarifa, ka pas një këngë shumë të bukur, po mos të më kishte pëlqyer nuk do i kisha dhënë 30 pikë. Jam shumë e lumtur që ka fituar Eneda dhe jo dikush tjetër”,-tha Fifi.

Këngëtarja ka rrëfyer se ajo nuk i mban asnjë mëri Enedës, ashtu siç edhe u përfol gjatë në rrjete sociale.

Leave a Reply