Fifi zbulon detaje nga bashkëpunimi me Young Zerkën

0
47

Fifi dhe Young Zerka po vijnë me bashkëpunim.

Fifi dhe Young Zerka po vijnë po ashtu me bashkëpunim, shkruan lajmi.net. Ditë më parë dyshja e kanë dhënë lajmin e mirë për fansat ndërsa tani është Fifi ajo e cila ka zbuluar detaje nga kënga e tyre e re.

Kënga titullohet “Pa gajle” dhe do të publikohet më datën 10 të këtij muaji. “10.07.2020 ora 17:00 #PaGajle “, ka shkruar këngëtarja në Instagram

Image

Leave a Reply