Fadil Berisha publikon një fotografi të paparë të Era Istrefit

0
145

Fotografi i njohur kosovar që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e ka publikuar sot një foto të paparë të Era Istrefit në faqen e tij të Instagramit

Edhe pse është njëri prej fotografëve më të njohur në Amerikë dhe fotografon shumë yje botërore, fotografi kosovar Fadil Berisha asnjëherë nuk i harron edhe yjet kosovar që t’i fotografojë dhe t’i publikojë në faqen e tij në Instagram.

Ai sonte ka postuar një fotografi tepër seksi të Era Istrefit ku ajo paraqitet e veshur si një “catwoman”.

“Spicy” (pikante), ka shkruar poshtë kësaj fotografie Berisha.

Kujtojmë se Era ka filluar të aktivizohet edhe në skenën vendore derisa ditë më parë ka paralajmëruar një këngë me reperin Buta. /GazetaExpress/

Leave a Reply