‘Eskalon’ Era Istrefi, zbulon më shumë se që duhet në fotografitë e fundit

0
62

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka kohë që i ka munguar publikut me projekte muzikore.

Krahas kësaj, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar imazhe nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Kështu ka bërë edhe së fundi, teksa ka publikuar tri foto të nxehta dhe pjesët intime i ka mbuluar me një ’emoji’ në formë zemre.

Kjo nuk është hera e parë që Era Istrefi publikon foto të tilla.

Leave a Reply